Pic des Cèdres Par la Brousse Paris, Maretheux,... - Lot 10 - Boisgirard - Antonini

Lot 10
Go to lot
Estimation :
50 - 80 EUR
Result with fees
Result : 63EUR
Pic des Cèdres
Par la Brousse
Paris, Maretheux, 1908.
In-12, demi-chagrin
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue