Casati, Gaetano Dix années en Equatoria... - Lot 28 - Boisgirard - Antonini

Lot 28
Go to lot
Estimation :
100 - 120 EUR
Casati, Gaetano
Dix années en Equatoria
Paris, Firmin-Didot, 1892.
In-4 demi-chagrin.
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue