Ecole du XXème siècle

Lot 32
Go to lot
Estimation :
100 - 200 EUR
Ecole du XXème siècle
Our Lady of Good Luck Polychrome plaster
54 x 25 cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue