Vassilakis TAKIS (1925-)

Lot 92
Go to lot
Estimation :
400 - 600 EUR
Result with fees
Result : 510EUR
Vassilakis TAKIS (1925-)

Magnetic Evidence
Bronze doré, 1983/1991 signé et numéroté 937/1000, édition Artcurial, 43 x 32 x 25cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue