Alex MLYNÁRCIK (1934-)

Lot 100
Go to lot
Estimation :
200 - 300 EUR
Result with fees
Result : 255EUR
Alex MLYNÁRCIK (1934-)
Composition: Stena V, 1964
Technique mixte sur papier, signée, datée et titrée au dos
29,5 x 20,7 cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue