André LANSKOY (1902-1976)

Lot 108
Go to lot
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Result with fees
Result : 5 742EUR
André LANSKOY (1902-1976)
Composition abstraite
Gouache sur papier, signée en bas à droite, petit manque
64 x 24cm (à vue)
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue