Marcel Mouly (1918-2008)

Lot 181
Go to lot
Estimation :
600 - 800 EUR
Result with fees
Result : 1 404EUR
Marcel Mouly (1918-2008)
Adam et Eve, 1947
Huile sur toile, signée et datée en bas à droite
33 x 24 cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue