Germain VAN DER STEEN (1897-1985)

Lot 184
Go to lot
Estimation :
300 - 400 EUR
Result with fees
Result : 255EUR
Composition florale
Huile sur carton, signée en bas au milieu, contresignée au dos
24 x19 cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue