Pierre GASTAUD (1920-2009)

Lot 186
Go to lot
Estimation :
150 - 200 EUR
Result with fees
Result : 128EUR
Pierre GASTAUD (1920-2009)
Composition abstraite
Huile sur toile, signée et annotée au dos
22 x 16cm
My orders
Sale information
Sales conditions
Return to catalogue