55
Bélier couché en marbre
Estimation :
150.00 - 300.00 EURBélier couché en marbre
Moyen Orient ou Asie (?)
H: 9 ,5 cm - L: 13,5cm
(éclats, usures)
To the future bidder this lot is currently in our office in Nice]]