423
SAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de cabochons de kyanite de forme oval
Estimation :
150.00 - 200.00 EURSAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de cabochons de kyanite de forme ovale.
Long.: 79 cm.
Poids brut: 22,1 g.