68
SAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de kyanites cabochons de forme oval
Estimation :
250.00 - 300.00 EURSAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de kyanites cabochons de forme ovale.
Long.: 77,6 cm.
Poids brut: 22,1 g.