66
SAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de topazes, citrine, grenats et améthystes forme ovale, dont une plus important
Estimation :
400.00 - 500.00 EURSAUTOIR en vermeil (925 millièmes) serti de topazes, citrine, grenats et améthystes forme ovale, dont une plus importante.
Long.: 94,3 cm.
Poids brut: 74,3 g.